Szkolenie BHP Drukuj Email
środa, 23 grudnia 2020 07:38

Nasza szkoła oraz przedstawiciel Państwowej Inspekcji Pracy w osobie Pana Andrzeja Zalewskiego w dniu 18 i 22 grudnia przeprowadzili w formie nauki zdalnej pierwszy cykl szkoleń z zakresu „Bezpiecznej pracy w Rolnictwie" dla uczniów klas drugich w zawodach technik ogrodnik i technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki. Pomimo pandemii i zajęć lekcyjnych odbywających się poza szkołą uczniowie licznie wzięli udział w szkoleniu. Młodzież z naszej szkoły pracuje we własnych gospodarstwach pomagając tym samym rodzicom, dlatego tego typu szkolenia w trosce o zdrowie i życie uczniów oraz ich rodzin musi być stale kontynuowane. Szkolenie zostało przeprowadzone z wykorzystaniem platformy TEAMS.
Składamy serdeczne podziękowania dla prowadzącego szkolenie Pana Andrzeja Zalewskiego z PIP w Ostrowie Wielkopolskim.

Wojciech Abkowicz